Choć to dziwne, to wiele osób jest niezadowolonych z wyglądu swojego domu. Bardzo często nawet od naszych znajomych słyszymy, że przydałby się gruntowny remont, ale to wiąże się przecież z bardzo dużymi kosztami. Piękny i nienaganny wygląd domu nie tylko sprawia, że czujemy się w nim komfortowo i zawsze chcemy do niego wracać, ale również jest naszą wizytówką przed gośćmi którzy wpadają w odwiedziny. Diametralna metamorfoza naszego domu wcale nie musi być droga, a wszystko to za sprawą kilku oryginalnych pomysłów na przepiękny wygląd ścian.

Pomysły te znajdziemy w sklepie internetowym Lemonroom.pl. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem i licznymi certyfikatami, która proponuje nam fototapety oraz panele ścienne 3D gdy chcemy całkowicie zmienić wygląd ścian, a także bogatą kolekcję plakatów, naklejek oraz obrazów drukowanych na płótnie gdy pragniemy jedynie urozmaicić wnętrze pomieszczenia. Dlaczego te pomysły są tak innowacyjne?

Zacznijmy od fototapet. W odróżnieniu od zwykłej tapety, nie wymagają one dużego nakładu czasu na montaż, są tańsze, a także wyglądają olśniewająco. Dlaczego? Ponieważ wyklejamy ściany ogromnym zdjęciem o interesującej nas tematyce. Magiczny las, polana, plaża nad oceanem? A może coś z abstrakcji? Nie ma żadnych ograniczeń, sklep oferuje nam kilka tysięcy gotowych projektów, a jeśli nie znajdziemy wśród nich idealnej fototapety, pracownicy stworzą dla nas zupełnie nowy, spersonalizowany projekt. Fototapety możemy nakleić nie tylko na ścianach, ale także na każdej powierzchni gładkiej takiej jak drzwi czy szafa.

Kolejną propozycją są panele ścienne3D, wykonane z bezpiecznym i ekologicznych materiałów. Jest to bardzo eleganckie rozwiązanie, które świetnie wpisuje się zarówno w styl klasyczny jak i nowoczesny. Dzięki odpowiedniej aranżacji paneli i kolorowemu oświetleniu, możemy wydobyć olśniewający efekty wizualne, które zachwycą zarówno domowników jak i naszych gości. Co więcej, po za znakomitym wyglądem, panele ścienne poprawiają mikroklimat pomieszczenia co skutkuje lepszym samopoczuciem domowników.

Sklep Lemonroom.pl pozwala nam również udekorować pięknie pomalowane ściany. Jeśli nie chcemy całkowicie zmieniać charakteru wnętrza, a jedynie rozświetlić je jakimś elementem ozdobnym, powinniśmy bliżej przyjrzeć się ofercie wspaniałych obrazów drukowanych na prawdziwym płótnie malarskim, plakatom oraz naklejkom, które pozwolą zgodnie z naszymi zainteresowaniami udekorować wnętrze. Dużą popularnością cieszą się również nadruki na szkle. Także tutaj, mamy możliwość zamówienia nowego projektu dopasowanego do naszych indywidualnych potrzeb.