Spożywając normalne jedzenie trudno dostarczyć jest organizmom wszystkiego, co niezbędne. Zwłaszcza, że w wielu przypadkach nasz model żywienia nie należy do najzdrowszych, a styl życia, przemęczenie i stres również nie są pomocne. Niezwykle przydatne w takich sytuacjach są najróżniejsze substancje które uzupełniają posiłki, jakie często stosowane są przez dużą ilość ludzi. Takie preparaty posiadają różnorodne działanie, w zależności od tego, co zawierają. Przykładowo linea detox może pomóc w oczyszczaniu organizmu z niebezpiecznych substancji, jakie mogą zalegać w naszym ciele.

Eliminacja tych substancji jest niezwykle istotne podczas odchudzania, ponieważ mogą być one przyczyną spowolnienia przemiany materii. Linea detox neutralizuje niebezpieczne substancje, poprawiając jednocześnie przemianę materii, co z bezpośredni sposób przekładać się będzie na postęp w zrzucaniu wagi. Również pomaga spalić tłuszczową tkankę, ogranicza chęć jedzenia i przeciwdziała rozwojowi kolejnych komórek tłuszczu, tym samym czyniąc proces odchudzania niezwykle wydajnym. Działanie tego preparatu pochodzi z właściwego skomponowania paru elementów. Znajduje się w niej alga słodkowodna, chrolella, wyciąg z listków zielonej herbaty i pokrzywy, i na koniec karnityna. W nieco inny sposób funkcjonuje goodbye appetite. Jest on w postaci proszku w saszetkach jednorazowych, przez co jest niezwykle prosty do spożywania. Goodbye appetite jest przeznaczony dla ludzi mających kłopot pozbyciem się nadwagi, i również pilnowaniem jej na właściwym poziomie. Zażycie go redukuje głód, który bywa podstawowym powodem jedzenia między posiłkami, czyli dokładnie tego, co najbardziej wpływa na nasz stan.

Używając goodbye appetite redukujemy to uczucie, mamy poczucie wypełnienia i sytości. Przez to nie będziemy sięgać po następną przekąskę po kolacji, ale zjadamy tylko takie porcje, jakie się powinno. Przez to kontrolujemy liczbę zjadanego jedzenia, co bywa bardzo istotne w czasie dbania o swoją wagę.