Telefon jest dla nas bardzo ważnym urządzeniem mobilnym. Służy nie tylko do rozmów lub wysyłania wiadomości tekstowych, ale również zastępuje nam coraz częściej tradycyjny komputer. Ja sam dzisiaj korzystam z przeróżnych możliwości jaką daje smartfon. Korzystam na telefonie z portali internetowych oraz instaluję przydatne aplikację. Z jakich funkcji i dodatków najchętniej korzystają Polacy?

Aplikację do obsługi portali społecznościowych

Portale społecznościowe mają dziś bardzo ważne miejsce w naszym życiu. Czy ktoś wyobraża sobie w obecnych czasach świat bez Facebooka i innych portali? Oczywiście, że nie – portale społecznościowe wypełniają nasze codzienne życie. To przez nie kontaktujemy się ze znajomymi, informujemy o istotnych wydarzeniach z naszego życia. Portale społecznościowe są bardzo przydatne w promocji firm i usług. Firmy mogą dotrzeć do dużej ilości klientów poprzez tzw. „firmowy fanpage”, szybciej też możemy dowiedzieć się o różnych wydarzeniach kulturalnych – wystawach, koncertach, pokazach filmowych.

Aplikacje do słuchania muzyki

Często słuchamy przez telefon muzyki – takie programy jak Spotyfly znacząco przyspieszają odbiór muzyki na urządzeniach mobilnych. Możemy słuchać pełnych albumów, odkrywać nowych artystów, tworzyć nowe listy według własnych gustów i upodobań.

Aplikacje do zarządzenia finansami

W każdym niemal tygodniu wzrasta liczba osób, które ściągają aplikacje do zarządzania domowym biznesem. Dzięki programowi możemy zapisywać nasze wszelkie wydatki, planować różne finansowe przedsiębiorstwa – pilnować naszego budżetu. Bardzo przydatna aplikacja – szczególnie dla osób, które planują zmienić swoje podejście do finansów i generować oszczędności.