Myślę, że każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z molami spożywczych zrozumieć, jak uciążliwe jest to, aby się ich pozbyć. Czasem nawet, że ataku ze wszystkich stron, otwartej szafce z ryżem i swoje ulubione krakersy – nie kret, chcesz zrobić ciasto, a dojdziesz dłonią mąki – nie kret, idziesz do komórek po dokonaniu dostawy cukru – jest kret. Czy myślisz czasem, że jest poza wami. Ale mogło być gorzej.

Czasami mieszanka jest prawie gotowy danie i nagle zauważysz pływające molo lub jego larwy. Ohyda! Czasami moli przedstawia produkty ze sklepu. Samica składa się z 100 do 400 jaj, które wylęgają się larwy wtedy maleńkim znalezionych przez nas w swoim ulubionym owsiane, orzechy ziemne, a nawet w paszach dla zwierząt. Jak się ich pozbyć? Istnieje kilka sposobów Usuń wszystkie produkty, które zadomowiły się moli spożywczych. Wyrzuć je w pojemniku na zewnątrz, a nie w domu.

Nie należy pozostawiać ich w środku domu. Wyrzuć je w osobnym worku lub pojemniku. Sprawdź worek mąki, fasoli, pudełek płatków. Jeśli zauważysz, kreta, całkiem prawdopodobne, że ich jaja to tylko w takich produktach. Bezwzględności jest tu bardzo ważna. Nie można zostawić ryż, bo boisz się, że zmarnowany. A więc nie jedzą larwy, i niepotrzebnie rozlane w innych produktach.