Jak stworzyć wspaniały profil online? Porady dla pań.

 

Właśnie dołączyłaś do portalu randkowego. Teraz pora stworzyć dobry profil randkowy. Usiądź, napisz projekt profilu własnoręcznie, na kartce papieru, a później zamieść go w komputerze. Pierwszą rzeczą, na którą zwracają uwagę mężczyźni, jest zdjęcie. Zamieść dobre zdjęcie profilowe i dodaj kilka innych zdjęć. Uczyń Twój profil atrakcyjnym, ale nie dodawaj zdjęć sprzed 10 czy 20 lat, dodaj zdjęcia aktualne i dobrej jakości. Bądź szczera, pisz to, co jest, a nie projektuj w profilu własne marzenia. Kłamstwo szybko zostanie wykryte, a Ty zyskasz etykietkę osoby nieuczciwej i niewiarygodnej. Opisz siebie, nie kłam w sprawie wagi i wzrostu. Pisz sporo o własnych oczekiwaniach, o tym, jakiego mężczyzny poszukujesz, pisz jaką jesteś osobą. Nie udawaj nikogo innego. Opisz swoje hobby, ulubione zajęcia. Nie zamieszczaj zdjęć domu czy mieszkania, bo to nie jest wcale potrzebne na profilu, a może przyczynić się jedynie do kłopotów. Nie chwal się tym, co masz, bo w ten sposób zwabisz łowców majątku i osoby nieuczciwe.

 

Anonse DateZone – portal z darmowymi ogłoszeniami towarzyskimi dla dorosłych tutaj warto zacząć randkowanie online!

 

Pisz o tym, co czyni Cię osobą wyjątkową – grasz na pianinie? Świetnie! Śpiewasz w chórze? Pochwal się tym. Nie odsłaniaj zbyt dużo, bo piszesz do osób obcych. Doza tajemnicy jest pożądana. W profilu nie podawaj danych adresowych i telefonicznych. Telefon podasz osobie, z którą chcesz się spotykać po pewnym czasie. Profil ma być atrakcyjny, ale nie musi informować o Twoim miejscu pracy, zarobkach i miejscu zamieszkania. Nieuczciwych ludzi nie brakuje, a Ty nie chcesz przecież stać się ich ofiarą.

 

Uczciwość, ostrożność, ograniczone zaufanie – o tym powinnaś pamiętać. Zaufasz osobie, którą poznasz i z którą będziesz chciała związać własną przyszłość. Jeśli jesteś samotną kobietą, to powyższe wskazówki uchronią Ciebie przed kłopotami.