Czy warto inwestować w odzież dziecięcą Reima? Ceny ubrań tej fińskiej marki nie należą do niskiej półki, a jednak nie brakuje chętnych na zakup kurtek, bluzek czy spodni Reima. Dlaczego warto dokonać takiego wyboru zakupowego?

 

Fińska marka odzieży dziecięcej

W połowie lat 40. XX wieku w Finlandii narodziła się firma Reima. Jej podstawowym zadaniem było projektowanie i szycie funkcjonalnych ubrań dla dzieci. Twórcy marki zauważyli, że dzieci nie znają pojęcia pogody niewłaściwej do zabawy na świeżym powietrzu – i mają rację! Nie ma pogody, kiedy nie można by bawić się na dworze – wystarczy się tylko odpowiednio ubrać, ani za ciepło, ani tym bardziej za chłodno.
Twórcy marki Reima za swój cel obrali sobie projektowanie ubrań, które zapewnią dziecku maksymalną swobodę ruchu, a przy tym ładnych i funkcjonalnych, bez względu na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz. Ubrania marki Reima spełniają wszystkie oczekiwania dzieci i ich rodziców.

 

Dlaczego warto wybrać ubrania marki Reima dla swojego dziecka?

Ubrania trwałe, funkcjonalne, odpowiednio dobrane pod kątem pogody, zawsze ładne i wytrzymałe. Tak w skrócie można określić odzież marki Reima dla dzieci. Niezawodne, praktyczne i odporne na zniszczenia ubrania dla najmłodszych i starszych dzieci są warte swojej ceny, zwłaszcza że mogą je po sobie nosić kolejne dzieci.
Ubrania te spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi stawiane im przez dzieci i dorosłych. Wykorzystują one technologię ReimaProof, co oznacza, że są wykonane z materiałów oddychających, w których wilgoć z ciała szybko odprowadzana jest na zewnątrz. Jednocześnie materiały te pozwalają na zachowanie komfortu termicznego, nie przepuszczają wody, są wiatroszczelne i odporne na zniszczenie. Dlatego ubrania Reima są bardzo dobrym wyborem dla naszych dzieci, niezależnie od ich wieku i pory roku.

 

Szerokość asortymentu

Reima to odzież przeznaczona dla dzieci w różnym wieku. W asortymencie ubrań tej fińskiej marki znajdziemy między innymi:
• ubrania dla niemowląt – rozmiar od 50 do 80,
• ubrania dla maluchów – rozmiar od 74 do 104,
• ubrania dla dzieci – rozmiar od 104-140,
• ubrania dla młodzieży – rozmiar od 128 do 164.

Ubrania dla niemowląt obejmują body, t-shirty, spodenki, śpiochy, bluzy z polaru, spodnie polarowe, kombinezony z polaru, kurtki, spodnie, kombinezony i zestawy, akcesoria takie jak czapki, rękawiczki niedrapki, rajstopy, jak i szeroki wybór obuwia. W pozostałych kategoriach dostępne są ubrania zaliczane do odzieży wierzchniej, w tym kurtki, spodnie, kombinezony i zestawy, ubrania tzw. warstwy pośredniej – bluzy, spodnie i kombinezony z polaru, odzież – sukienki, t-shirty, bluzy, spodnie i overalls, jak i akcesoria oraz obuwie.

 

Ubrania marki Reima są wodoodporne, zapewniają ciepło zimą oraz ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym w czasie lata. Można znaleźć tu ofertę ubraniową w pełnym zakresie na każdą porę roku i dla każdego dziecka lub nastolatka. Modne wzornictwo, jakim posługuje się firma Reima, sprawia, że ubrania te pozwalają na kształtowanie indywidualnego stylu naszych pociech.

Reima pozwala na radosną, swobodną zabawę na świeżym powietrzu niezależnie od tego, czy panuje mróz i sypie śnieg, czy też na dworze są wysokie temperatury, a żar leje się z nieba. Reima pozwala na aktywne dzieciństwo, a w dzisiejszych czasach ma to ogromne znaczenie. Jeśli od najmłodszych lat będziemy zachęcać dziecko do tego, aby spędzało swój wolny czas na dworze, będzie bardziej odporne na wszelkiego rodzaju infekcje i będzie rozwijało się prawidłowo, w najbardziej wszechstronny sposób.

 

Polecany sklep z ubrankami Reima to Betito.pl